Lijst met webshops voor trouwartikelen en bruidsaccessoires |
30 augustus 2016 | FASHION, KLEDING, LEVEN & LIEFDE

overzichtelijke-lijst-trouw-webshops-bruidswinkels

Ben je nog op zoek naar leuke trouwartikelen en tafeldecoratie voor op je bruiloft? Of wil je alvast inspiratie opdoen voor jouw bruidsjurk? Wij hebben een aantal leuke trouw webshops voor je op een rijtje gezet. Handig voor alle ‘brides to be’ die druk bezig zijn met het plannen van hun bruiloft!

Om het gemakkelijk voor jullie te maken hebben wij een ♥ bij alle buitenlandse webshops gezet. Al de onderstaande webwinkels verzenden naar Nederland. Wij hebben daarnaast de lijst op alfabetische volgorde gezet.

Merknaam Website
Afloral (bloemdecoratie) ♥ www.afloral.com
Beau-coup ♥ www.beau-coup.com
BHLDN ♥ www.bhldn.com
Blacktie (voor mannen) www.blacktie.nl
Bridesire www.bridesire.nl
Honeymoonwebshop www.honeymoonwebshop.nl
KEKstyle www.kekstyle.nl
Koonings www.koonings.com
ROKA (voor mannen) www.roka.nl
Sara’s Bridal www.sarasbridal.nl
Simply Bridal ♥ www.simplybridal.com
Suitsupply (voor mannen) ♥ www.suitsupply.com
Sweety Wedding ♥ www.sweetywedding.com
SYTTD www.sayyestothedress.nl
The Beautiful Bride Shop www.beautifulbrideshop.nl
Trouwartikelen.nl www.trouwartikelen.nl
Trouwoutlet www.trouwoutlet.nl
TSJARI (trouwschoenen) www.trouwschoenen.com
Vbridal www.vbridal.nl
Vintage Styler ♥ www.vintagestyler.com
What a Wonderful Wedding www.whatawonderfulwedding.nl
Wedding Wonderland www.weddingwonderland.nl
Wedding World www.weddingworld.nl
Weddingstar ♥ www.weddingstar.com
Weddington Way ♥ www.weddingtonway.com
Weddingdeco.nl www.weddingdeco.nl

Ken jij nog leuke trouwwebshops die niet in de lijst staan? Laat het achter in de comments!

Bron afbeeldingen

Share Share Share





3 reacties

Heb je iets te zeggen? Go for it!

Return to Top ▲Return to Top ▲