Lijst met goede reisorganisaties in Nederland


Zin om een vakantie te boeken, maar heb je geen idee waar je dit het beste kunt doen? Nederland heeft gelukkig meerdere (online) reisorganisaties waar je terecht kunt. Sommige regelen all inclusive vakanties, andere bieden vliegtickets, accommodaties of andere losse onderdelen die je apart kunt boeken voor je geplande reis.

Maar welke reisorganisaties zijn goed en sluiten aan bij je wensen? Hier vind je een overzicht van de bekendste Nederlandse reisorganisaties. Wij hebben zoals gewoonlijk de lijst op alfabetische volgorde gezet zodat het overzichtelijk blijft.

Accommodaties

Bedrijf Website
Airbnb www.airbnb.nl
Booking.com www.booking.com
Fi vakantiehuizen www.fi.nl
Hotelspecials.nl www.hotelspecials.nl
Interhome www.interhome.nl
trivago www.trivago.nl

Busreizen

Bedrijf Website
Bolderman www.bolderman.nl
Effeweg www.effeweg.nl
Eurolines www.eurolines.nl
Interbus www.interbus.nu
Oad www.oad.nl
Pelikaan Reizen www.pelikaanreizen.nl
Peter Langhout www.peterlanghout.nl
Van Nood Reizen www.vannood.nl

Reisbureau’s & overige reisorganisaties

Merknaam Website
333TRAVEL www.333travel.nl
African Travels www.africantravels.com
Baobab www.baobab.nl
Buro Scanbrit www.buroscanbrit.nl
Corendon www.corendon.nl
D-reizen www.d-reizen.nl
de Jong Intra www.dejongintra.nl
Dé Vakantiediscounter www.vakantiediscounter.nl
Djoser www.djoser.nl
ebookers www.ebookers.nl
Eilandhoppen op Maat www.eilandhoppenopmaat.nl
Eliza was here www.elizawashere.nl
Expedia www.expedia.nl
FOX vakanties www.fox.nl
Kras www.kras.nl
Jiba www.jiba.nl
Neckermann Reizen www.neckermann.nl
NRV www.nrv.nl
Nuhr www.nuhr.nl
Riksja Travel www.riksjatravel.nl
Sawadee www.sawadee.nl
Shoestring www.shoestring.nl
SRC Reizen www.src-reizen.nl
Stip Reizen www.stipreizen.nl
Sunweb www.sunweb.nl
Tiara Tours www.tiaratours.nl
Travelbird www.travelbird.nl
TUI www.tui.nl
VakantieXperts www.vx.nl
Van Verre www.vanverre.nl
WTC www.wtc.nl

Wintersport

Bedrijf Website
Bizztravel www.bizztravel.nl
Husk Wintersport www.husk.nl
Skien in Frankrijk www.skieninfrankrijk.nl
Snowtime Travel www.snowtime.nl
Sportiek www.sportiek.com
Wens Chalets www.wenschalets.nl
WinterTrex www.wintertrex.nl

Ken jij nog bekende, betrouwbare en goede reisorganisaties die niet in de lijst staan? Laat het achter in de comments.

8 gedachten over “Lijst met goede reisorganisaties in Nederland”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *