Overzichtelijke Lijst – De Leukste Beauty Webshops


Vorige keer maakte ik een lijst met allerlei leuke mode webwinkels. Jullie vonden hem zo handig dat ik heb besloten om ook een overzichtelijke lijst te maken voor beauty webshops. Ik heb er gisteren en vandaag aan gewerkt en hij is dan eindelijk klaar! Naja, klaar…er zijn nog zoveel andere beauty webshops waarvan ik niet afweet. Dus als jij nog een leuke online beautywinkel kent die niet tussen deze lijst staat dan hoor ik het natuurlijk heel graag.


Om het gemakkelijk voor jullie te maken heb ik een ♥ bij alle buitenlandse webshops gezet (inclusief België). Al de onderstaande webwinkels verzenden naar Nederland. Er zitten ook webshops tussen die niet geheel beauty zijn (zoals Bol.com), maar wel beautyproducten verkopen. Ik heb daarnaast de lijst op alfabetische volgorde gezet.

Merknaam Website
[ comfort zone ] www.comfortzone.nl
3Floz ♥ www.3floz.com
Alice & Jo www.alicejo.com
Asos (beauty) ♥ www.asos.com
Barry M ♥ www.barrym.com
BBcream Shop www.bbcreamshop.nl
Beauty & Relax Shop www.beautyandrelaxshop.nl
Beauty Moods www.beauty-moods.com
Beauty88 www.beauty88.nl
BeautyBay ♥ www.beautybay.com
BeautySkin www.beautyskin.nl/
Beauty Queen ♥ www.beauty-queen.be
Benefit ♥ www.benefitcosmetics.com
Bio’ty Lab www.biotylab.com
Biodermal webshop.biodermal.nl
Blèzi Cosmetics www.blezi.com
Bliss ♥ www.blissworld.com
Bol.com (beauty) www.bol.com
Boots www.bootswebshop.nl
Boozyshop www.boozyshop.nl
Botanical Beauty www.botanicalbeauty.nl
Brush! www.brushbeauty.nl
Cattier-Paris www.cattier-paris.nl
Cherry Culture ♥ www.cherryculture.com
Clinique www.clinique.nl
Coastal Scents ♥ www.coastalscents.com
Cosmeticary ♥ www.cosmeticary.com
Cosmeticasuper www.cosmeticasuper.nl
CrèmeVitaal www.cremevitaal.nl
Cultbeauty ♥ www.cultbeauty.co.uk
Dazzlecosmetics www.dazzlecosmetics.nl
De groene drogist www.degroenedrogist.nl
De Tuinen www.detuinen.nl
Douglas www.douglas.nl
Dr. Pierre Ricaud www.ricaud.com
DR. van der Hoog www.drvanderhoog.nl
Drogist.nl www.drogist.nl
Drogisterij.net www.drogisterij.net
Drogistplein www.drogistplein.nl
Eco Favourites www.ecofavourites.com
E.L.F ♥ www.eyeslipsface.nl
Enchantra www.enchantra.com
Essential Skin www.essentialskin.nl
Etos webwinkel.etos.nl
Eyeko ♥ www.eyeko.com
Farmaline www.farmaline.nl
Feel Unique ♥ www.feelunique.com
Fohnshop www.fohnshop.nl
Fresh Mint Cosmetics www.freshmintcosmetics.nl
Glam Cosmetics www.glamcosmetics.nl
Hairmoso www.hairmoso.nl
Het Cosmeticahuis www.hetcosmeticahuis.nl
i-Sparkle www.isparkle.nl
Ici Paris XL webshop.iciparisxl.nl
Illamasqua ♥ www.illamasqua.com
Inglot www.inglotnl.com
J’ouvert Cosmetics ♥ www.jouvertcosmetics.com
JohnBeerens www.johnbeerens.com
Kiehls www.kiehls.nl
KOH Cosmetics www.kohcosmetics.com
L’Occitane nl.loccitane.com
Living Nature www.livingnature.nl
LOOkX www.lookx.nl
Lure Beauty ♥ www.lurebeauty.com
LUSH www.lush.nl
MAC Cosmetics www.maccosmetics.nl
Magnolia ♥ www.magnoliashop.be
Make-up Your Stash www.make-up-your-stash.nl
Micabella Shop www.micabellashop.nl
Mineralissima www.mineralissima.nl
Misslipgloss Shop shop.misslipgloss.nl
MUA ♥ www.muastore.co.uk
Mumi http://shop.mumi.nl
Murad www.murad.nl
NARS ♥ www.narscosmetics.eu
Nelly (beauty) www.nelly.com
Olijverie www.olijverie.nl
OnlinemakeupNL www.onlinemakeup.nl
Oriflame nl.oriflame.com
Parfumania www.parfumania.nl
Parfumerie www.parfumerie.nl
Parfumswinkel www.parfumswinkel.nl
Parfumwebshop.nl www.parfumwebshop.nl
Paula’s Choice www.paulaschoice.nl
Pink Lady make-up www.pinkladymakeup.nl
Pretty Please www.prettyplease.nl
PrettyPolish www.prettypolish.nl
PROMAKEUPSTORE ♥ www.promakeupstore.com
PUPA ♥ www.pupawebshop.com
Pure Soap www.puresoap.nl
Rituals www.rituals.com
Secrets by Nature www.secretsbynature.nl
SalonSkincare ♥ www.salonskincare.co.uk
Senna Cosmetics ♥ www.sennacosmetics.com
Shave and More (for men) www.shaveandmore.com
Shizo www.shizo.nl
Sigma ♥ www.sigmabeauty.com
Skin Affair www.skinaffair.nl
Skins Cosmetics www.skins.nl
Sleek MakeUP ♥ www.sleekmakeup.com
SOaP7 www.soap7.com
Soley Organic www.soleyorganics.com
Stijltangstore www.stijltangstore.nl
Stylelooks www.stylelooks.nl
The Beauty Bakery www.thebeautybakery.nl
The Body Shop www.thebodyshop.nl
The Make Up Spot www.themakeupspot.nl
Topdrogist www.topdrogist.nl
Unity Cosmetics www.unitycosmetics.com
Urban Decay ♥ www.urbandecay.com
Victoria’s Secret ♥ www.victoriassecret.com
Vitaminstore www.vitaminstore.nl
Webshop Cherize www.webshopcherize.nl
Yourskin www.yourskin.nl
Yves Rocher www.yves-rocher.nl
Zalando (beauty) www.zalando.nl
Zoeva ♥ www.zoeva-shop.de

Ken jij nog leuke beauty webshops die niet in de lijst staan? Laat het achter in de comments.

103 gedachten over “Overzichtelijke Lijst – De Leukste Beauty Webshops”

        1. Ik heb hen maar een mailtje gestuurd en ze zeiden dat ze in Frankrijk zijn gevestigd en dat ze naar Frankrijk, België en Nederland verzenden. Ze zitten dus idd in het buitenland! 🙂

    1. Bedankt! Pretty Please heb ik erbij gezet, sakuradecoratie lijkt me op het eerste gezicht niet een beauty webshop, straks als ik tijd heb maar even rondsnuffelen 😉

  1. Wow, dat is wel een heel erg lange lijst!
    Zalanda verkoopt ook heel leuke beautyproducten. Ik wel nog nooit iets van beautyproducten bij Zalando besteld, maar wel al kleding en ben daar altijd al heel tevreden over geweest, zowel over de service als de kleding zelf.

  2. ZO dat is nog eens een hele waslijst, wel handig. Ik vind het leuke aan webshops om een product op te zoeken op internet, en dan de webshop te nemen waar het product plus de verzending het goedkopste uitkomt!

  3. Hey, dankje voor je reactie op mijn blog!
    Wauw, superhandig, zo’n lijst! Ik vind Bol.com een heel goede webshop, gewoon omdat ie zo snel is. Ik ga deze lijst in mijn favorieten zetten, als ik dan iets zoek, heb ik gelijk een hele lijst haha. 🙂
    xoxo Lana

  4. Beste Bo,

    Tijdens het surfen op het net kwam ik je blog tegen en met plezier een aantal van je posts door zitten lezen.
    Tot mijn oog op deze lijst viel. Wij hebben namelijk zelf een beauty webshop waar we trots op zijn en die we graag in de lijst terug zouden zien. In onze shop kan men terecht voor haarverzorging tot aan make-up. Onze merken zijn o.a. Neäl&Wolf, INK by Dennis Knudsen en Ciaté. We zouden het heel leuk vinden jou en de andere dames eens te mogen verwelkomen in onze shop.
    ♥ Unspoken Beauty

  5. Wauw, leuke en vooral uitgebreide lijst! Ga ik zeker eens volledig bekijken (ben namelijk van België en moet eens uitdokteren welke van deze webshops naar België leveren).
    Verder wou ik eventjes iedereen er nadrukkelijk op wijzen (zet dit best ook eventjes op je blog, of haal de link weg) dat http://www.cosmobrands.nl/ absoluut niet betrouwbaar is. Er zijn talloze klachten van mensen die bestellingen hebben geplaatst voor aanzienlijke bedragen en die gewoonweg niets aan huis krijgen, verder contact is onmogelijk aangezien ze nooit reageren en er geen (correcte) contactgegevens voorhanden zijn. Just so everybody knows: laat je niet verleiden door de mooie merknamen en de aanlokkelijke prijzen, het is bedrog!

  6. Rimpels? Kussenhoezen van echte zijde maken dat je je huid en haar verzorgd terwijl je slaapt. Slapen op katoen staat in de top 5 van oorzaken van rimpels. Vandaar dat deze Silk Avenue zijden kussenslopen zo populair zijn.

  7. Super handig die lijst zeg! Lekker compleet ook! Heb nog wel een tipje. Laatst heb ik parfum besteld op besteparfum.nl en ik kan deze site iedereen aanraden. Site heeft groot assortiment en mijn parfum was binnen notime in huis. Ideaal dus!

  8. Jaaaa! http://www.beauty4sale.nl
    Alleen producten die niet in de Nederlandse winkels te krijgen zijn. Uitstekende kwaliteit (alles is door ons zelf getest voordat het werd opgenomen in het assortiment), varierend assortiment, lage verzendkosten, snelle verzending, professionele webshop met keurmerk en beveiligde verbinding. Do I need to say more? Kom snel een kijkje nemen in de gaafste beauty webshop van Nederland!

    Groetjes,
    het beauty4sale team

  9. Phbethicalbeauty is vorig jaar in Nederland geintroduceerd. Deze natuurlijke cosmetica , skincare en bodycare collectie is volledig halal, cruelty free , vegan en fairtrade gecertificeerd. Mascara en andere producten wonnen al diverse prijzen

  10. Webshop met ruim assortiment beauty producten van het merk Ahava, op basis van dode zee mineralen. Geschikt voor zeer gevoelige huidtypes. Zonder parabenen, niet getest op dieren.
    En nog tal van andere beauty producten.

  11. Wellicht is onze website ook iets voor dit blog. Hypepower is een webwinkel met een breed assortiment aan sportkleding voor dames. Leuk tops en super mooie sportleggings, de moeite waard voor een kijkje en een plekje hier. Welkom@hype voor 10% korting.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *