Lijst met Nederlands leukste fashionbloggers


Je staat voor je (volle) kledingkast en weet niet wat je moet aantrekken. Herkenbaar? Vast wel. Als je geen inspiratie meer hebt voor leuke outfits kan het helpen om fashionblogs te volgen. Deze modeblogs plaatsen dagelijks of wekelijks fashion gerelateerde artikelen, zoals outfitposts of inspirerende mode plaatjes.

Wij gingen opzoek naar de leukste fashionbloggers van Nederland en het viel ons op dat er best veel in het Engels bloggen. Of in het Nederlands én Engels. Om het gemakkelijk voor jullie te maken hebben wij een ♥ bij alle Engelstalige fashionblogs gezet. Wij hebben daarnaast de lijst op alfabetische volgorde gezet.

Blognaam Website
A Dash of Fash ♥ www.adashoffash.com
afterDRK ♥ www.afterdrk.com
All About The Style www.allaboutthestyle.net
Chapter Friday ♥ www.chapterfriday.com
COTTDS ♥ www.comeovertothedarksidewehavecandy.com
Fashiable www.fashiable.nl
Fashion Hoax www.fashionhoax.creatorsofdesire.com
Fashion is a party www.fashionisaparty.com
Fashionista Chloë www.chloesterk.nl
her Phoenix ♥ www.herphoenix.blogspot.nl
I’m fashionstoned ♥ www.imfashionstoned.com
It’s Dash www.its-dash.com
iwritefashion ♥ www.iwritefashion.com
LizaChloe ♥ www.lizachloe.com
Love Aesthetics ♥ www.love-aesthetics.blogspot.nl
Kittehscupcakes www.kittehscupcakes.nl
Malu Swartjes www.maluswartjes.com
MIXT fashion ♥ www.mixtfashion.blogspot.nl
Moda Vitae www.modavitae.nl
Mode D’amour ♥ www.modedamour.com
Rebellious yet Romantic www.rebelliousyetromantic.com
Red Reiding Hood www.redreidinghood.com
Red Sonja Fashion (vintage) www.redsonjafashion.com
Sisters and Sisters www.sistersandsisters.com
Six Feet From The Edge ♥ www.sixfeetfromtheedge.com
Style Remains www.style-remains.nl
Styleguide www.styleguide.nl
TheCherryFactor www.thecherryfactor.nl
Thefashionguitar ♥ www.thefashionguitar.com
Ultimate Fashion Lover www.ultimatefashionlover.nl
Window On My Wardrobe ♥ www.windowonmywardrobe.blogspot.nl
YourFashionAvenue www.yourfashionavenue.nl

Welke Nederlandse modeblog volg jij en welke fashionblogger mag volgens jou zeker niet in dit lijstje ontbreken? 

38 gedachten over “Lijst met Nederlands leukste fashionbloggers”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *